Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem někde našla :P

19. 1. 2008

m1

Již od dětství využívají svůj sex appeal a oblékají se žensky - sukýnky, vypasované džíny,přiléhavá trička - a stále respektují klasickké dámské barvy, především růžovou. Oblíbená jsou krátká trička a nízké bokovky. Právě tento outfit dovolí vyniknout sexy bříšku s piercingem.

m2

Tyto slečny milují pohodlné oblečení. Ve volném čase se buď prohání na skejtu nebo snowboardu a poslouchají rap a hip hop. Nic je nerozhází a jejich životní styl je "na pohodu". Takže volné kalhoty, vytahaná trička, mikiny a základem jsou boty. Nezbytnými doplňky je klíčenka a velká basebolka.

m3

Poznáme je podle batikovaných triček, volnějších věcí a především přírodních barev. V létě dlouhé sukně, batikovaná trička, v zimě zvonáče a doma pletené svetry. Místo batohu volí tašku přes rameno a místo řetízků mají raději korálky a náramky přátelství. Nezbytnými doplňky jsou šátek kolem hlavy nebo místo pásku, brýle lennonky,prstýnky i na prstech u nohou. Pokud to počasí dovolí, nejraději obouvají sandály.

m4

Dominantní barvou v jejich šatníku je černá a šedivá. Nesmí chybět patřičné punkové doplňky jako pásky se cvočky, šátky s lebkami a černé linky. Oblíbený je také piercing. Vjejich botníku jsou kanady, martensky nebo gladiátory.

m5

Jejich oblečení by si mohl klidně vypůjčit ze skříně brácha. Poměrnou část tvoří džíny, různé mikiny, trička. Upřednostňují standartní střihy a běžné materiály. Na nohy nejčastěji obouvají tenisky. Značka Converse je pro vyznavače street stylu tou pravou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář